Noslēgušās 2017.gada vasaras nometnes.

Jau par ikgadēju pasākumu Leimaņu pagastā ir kļuvušas biedrības „ Izaicini sevi”  rīkotās nometnes „Izaicini sevi šajā vasarā” . Arī šis gads nebija izņēmums un šogad , sadarbībā ar ABLV Charitable foundation un Jēkabpils novada pašvaldību tika noorganizētas trīs diennakts nometnes, kurās kopā piedalījās 150 bērni no Jēkabpils un Viesītes novadiem.

Šis gads bija nedaudz savādāks, jo šogad,ierasto nometņu vietā, divas nometnes norisinājās kā laivu braucieni pa Daugavu, kas bija aizraujošs un interesants piedzīvojums gan mums, kā organizētājiem, gan arī bērniem.

Arī šogad mēs skrējām, lecām, peldējām, orientējāmies, kāpām kokos, izgājām indiāņu trasi un darījām daudzas citas aizraujošas, mazliet trakas un sevi izaicinošas lietas.

„Izaicini sevi šajā vasarā”  ir izaicinājums bērniem uz 3 dienām aizmirst par modernajām tehnoloģijām un 21.gadsimta ērtībām un uz 3 dienām būt bērniem un izbaudīt bērnību tā, kā nometnes instruktori darīja to savā bernībā – spēlējot spēles, esot dabā, komunicējot ar citiem jauniešiem, nevis sēžot katrs savā istabā pie datora un arī šogad mums tas izdevās, jo nometnes noslēgumā bērni pārguruši, bet priecīgi devās mājās un solīja, nākamgad atgriezties atkal.

Paldies visiem 150 foršajiem, atraktīvajiem un zinātkārajiem nometnes dalībniekiem, mums bija ļoti interesanti ar jums, nākamgad gaidām jūs atkal.

Biedrība „Izaicini sevi” vēlās pateikt milzīgu paldies mūsu ikgadējiem atbalstītājiem un palīgiem- Jēkabpils novada pašvaldībai, kura ik gadu mūs atbalsta gan finansiāli, gan atļaujot organizēt nometnes Bērzgala pamatskolas teritorijā, Viesītes novada sociālajam dienestam, kurā strādā darbinieki, kas mīl savu darbu un vienmēr ir gatavi mums palīdzēt ar bērnu informēšanu. Kā arī mums ir liels prieks par vietējiem uzņēmējiem, kuri nekad neatsaka atbalstīt mūsu nometnes ar savu produkciju – SIA  „Rītausma” un kafejnīcai-„Gaļas nams”.